1. a 2. ETAPA kanalizace - seznam ulic

Vážení spoluobčané,
mnozí z vás se na nás obracíte s dotazem, zda ta či ona ulice, kde bydlíte, je či není zahrnuta do realizované či plánované výstavby kanalizace v obci Zdiby.

V tuto chvíli je dokončována 1. ETAPA, do které spadají tyto ulice či jejich části:

Liliová, Růžová, Akátová, Horní, Pod Mezí, Šípková, Jasanová, Javorová, Buková, Pod Hájem, Lomená, Polní, Zelená, Dolní, Větrná-Pěšina, Horní, Šulkovna + nová ČOV pro 3000 EO.

V těchto ulicích se vám omlouváme za zhoršení podmínek sjízdnosti, zapříčiněné stavbou i nepřízní počasí. Stav komunikací není v tuto chvíli konečný a jeho zlepšení řešíme.

Další 2. ETAPA je plánována do těchto ulic či jejich částí:

J. Kámena, Obvodová, Zámecká, Přemyšlenská, Na Návsi, Chatařská, U Kovárny, Na Sadě, Na Výsluní, Slepá, Sedlecká cesta (zhruba podél 7 parcel od ul. Na Výsluní), Střední, Zlatý kopec, Pěšina, Stinná, Travnatá.

Některé části kanalizace jsou gravitační, jiné tlakové. Realizace tlakových přípojek bude nákladnější než realizace přípojek gravitačních. Veřejné části přípojek nebyly do projektu zahrnuty.

Realizace kanalizace znamená značnou zátěž pro rozpočet obce Zdiby, a to zhruba do r. 2028.

Datum a čas: 27.12.2018 23:37
Napsal: starostka