GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Desinfekce pro naše občany

Vážení sousedé, přinášíme vám pozitivní zprávu a to, že se nám podařilo zajistit 1000 litrů protivirové desinfekce na ruce Anti-Covid, která je v dnešní době na trhu více než „úzkoprofilovým“ zbožím.

Pracovníci obce pro tuto desinfekci jeli včera (24.3) cca 150 km tam a dalších 150 km zpět, ale stálo to za to 😊. Po téměř pěti hodinovém čekání v koleně mnoha dalších zájemců z celé republiky jsme desinfekci získali, naložili a ve večerních hodinách přivezli úspěšně k nám do obce. 1000 litrů není moc, ale snažíme se zajistit další várku, tak nám držte palce.

V současné chvíli připravujeme distribuční lahve a čerpání desinfekce s tím, že jako první bude již dnes probíhat závoz nejvíce ohroženým spoluobčanům, tedy zejména starším lidem a v následujících dnech pak také ostatním. Podrobnosti o vznášení Vašich požadavků a další distribuci budou dnes následovat v dalším článku a případně je vyhlásíme i obecním rozhlasem tak, aby se je z více zdrojů dozvěděl každý, kdo v naší obci tento desinfekční prostředek postrádá.

Datum a čas: 24.03.2020 13:48
Napsal: Administrátor
Kategorie: Ostatní

Patička stránky