GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Informace z činnosti obce - kde a jak je najdete

Vážení spoluobčané,

rádi bychom Vám poskytli souhrnný přehled o tom, kde a jak můžete získávat informace z činnosti obce.

Web obce – kolonka Aktuality – zde najdete krátké informace různého charakteru, rozdělené dle kategorií na pozvánky, kulturní akce, informace od vedení obce a ostatní. V této souvislosti bychom Vás rádi upozornili na možnost dostávat zprávy z Aktualit do Vašeho emailu. Stačí, když se zaregistrujete k „Odběru novinek na email“ na https://www.obeczdiby.cz/novinky-na-e-mail/ (pozn. tuto kolonku naleznete v levém dolním rohu webu obce).

Web obce – kolonka Zastupitelstvo obce – Program zastupitelstva – Zápisy – zde najdete programy svolávaných zastupitelstev a následně zápisy z jejich konání. O konání zastupitelstva Vás budeme také vždy informovat vylepením na nástěnkách v obci. Nejbližší zasedání se bude konat nyní v měsíci březnu – pozvánku opět zveřejníme po celé obci.

Web obce – kolonka Rada obce – Usnesení rady obce – zde naleznete vše z rozhodování rady obce, tedy co se rozhodovalo (naleznete v usnesení) a proč se tak rozhodovalo (naleznete v důvodové zprávě). Jen pro úplnost uvádíme, že zveřejňování těchto dokumentů není zákonem uložené. Děláme to proto, že vás chceme transparentně informovat o všem, o čem rozhodujeme.

Web obce – kolonka Lepší místo zde přijímáme především vaše podněty ke zlepšení vzhledu naší obce, tj. např. nevzhledných zákoutí, děr v komunikacích atd. Na Váš podnět se snažíme vždy odpovědět co nejdříve, a to buď bezodkladnou opravou, úpravou či odpovědí a vysvětlením, kdy a co bude možné vyřešit.

FB obce – nově jsme zřídili oficiální facebook obce, do kterého můžete vstoupit přes značku facebooku umístěnou v pravém horním rohu webu obce Zdiby. Vkládáme zde témata, která Vás mohou zajímat, a rádi zodpovíme případné vaše dotazy.

Prostřednictvím emailu – dostáváme od vás všech desítky emailů. I když jsme zavalení, na vše odpovídáme, krátké dotazy a podněty obvykle odpovídáme obratem.  Veškeré kontakty na nás najdete na webu obce Zdiby v kolonce Vedení obce – Obecní úřad.

Osobním jednáním  - jsme Vám k dispozici i k osobnímu setkání. Vždy si vás rádi vyslechneme. Doporučujeme ale domluvit si raději schůzku předem přes email nebo telefonicky, abychom si mohli všechna potřebná jednání a schůzky dobře časově rozvrhnout a skutečně se Vám v daný moment věnovat.

Datum a čas: 07.03.2019 00:41
Napsal: starostka
Kategorie: Informace od vedení obce

Patička stránky