GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Od 20.5.2020 uzavřen příjezd do Brnek v ulici Přemyšlenská

Vážení spoluobčané,

 

dovolujeme si Vás informovat o opětovném uzavření příjezdu na Brnky z ulice Přemyšlenská od 20.5.2020, a to z důvodu finalizace povrchu komunikace Přemyšlenská a na Návsi. Tento týden budou probíhat přípravné práce na podloží a od úterý 26.5.2020 se bude vozovka asfaltovat.

Objízdné trasy jsou shodně jako při minulé uzavírce. Prosíme všechny o strpení, objížďka potrvá do příštího pátku 29.5.2020.

 

SEMAFOR

Semafor je nastavený na každé straně následovně:

 

50 sec svítí zelená a pustí určitý počet vozidel;

350 sec je doba potřebná k průjezdu a uvolnění celého úseku Roztocké pro druhý směr.

 

Do doby průjezdu je třeba započítat také cyklisty, a proto nelze tuto dobu významněji zkrátit (cca o 1 min na každé straně). Bohužel pokud někdo přijede k semaforu a těsně minul zelenou, pak opravdu musí počkat cca 13 min. Úsek řízený semaforem je hodně dlouhý a nepřehledný, a proto není reálné významnější zkrácení intervalu.

 

Apeluji na zodpovědnost a ohleduplnost všech řidičů, aby měli na paměti předně bezpečnost provozu. Není větší škody než zmarněný lidský život či nenávratně poškozené zdraví.

 

Celé omezení provozu bude trvat jen do pátku 29.5.2020 pak bude k dispozici opravená Přemyšlenská 😊

 

AUTOBUS

Autobus bude jezdit v náhradní trase přes Zlatý kopec a nebudou tak po dobu uzavírky obslouženy zastávky Pod Hájem a Pod Mezí. Namísto zastávky na točně Brnky bude dočasně, do úterý 26/5 včetně, zastavovat na kraji ulice Zámecká/Přemyšlenská s časovým posunem cca 5 min (tedy ráno v 7:25, odpoledne také cca plus 5 min). Stavba vyčlení prostor pro průchod chodců. Od středy 27/5 bude mikrobus zajíždět opět i na točnu Brnky.

Děkujeme za pochopení..

 

Datum a čas: 20.05.2020 11:42
Napsal:
Kategorie: Ostatní

Patička stránky