GeoPortal Facebook obce Zdiby

Obsah stránky

Přelaďte na nový signál DVB-T2 včas

Vážení spoluobčané,

jak jistě víte, už za několik dní, konkrétně v noci z 27. na 28. listopadu, odstartuje v České republice druhá vlna televizní digitalizace. Přeladění na nový digitální signál DVB-T2 se postupně dotkne všech domácností, které přijímají vysílání pomocí venkovní či klasické antény nebo společné antény pro bytové domy. Dotkne se tedy i velké části obyvatel naší obce.

 

Jako první vypnou 27. listopadu své stávající vysílání ve starém standardu DVB-T vysílače Žižkov a Cukrák, jejichž signál přijímá většina domácností v Praze a středních Čechách. A hned v další vlně, tedy 7. ledna, se definitivně na nový standard DVB-T2 přeladí i vysílač Černá hora, což se dotkne řady obcí ve východních Čechách.

Jelikož jde o náročný proces a Česká televize je prvním vysílatelem, jehož programy budou postupně ze starého signálu DVB-T mizet, rádi bychom Vám nabídli naši pomoc.

S jakýmikoli dotazy ohledně termínů vypínání, způsobů přeladění nebo jiných technických problémů se můžete obrátit na naše telefonní centrum na čísle 261 136 113, případně na e-mail info@ceskatelevize.cz. Podrobnější informace jsou zároveň dostupné na webu www.digict.cz.

Datum a čas: 14.11.2019 11:14
Napsal: Administrátor
Kategorie: Ostatní

Patička stránky