Příprava na zimu - zajištění posypového materiálu

Příprava na zimu – posypový materiál

Rádi bychom vás ujistili, že posypový materiál pro účely posypu cest v době mrazů a ledovky je nakoupený a pracovníci údržby jsou připraveni zajišťovat průjezdnost silnic v obci. Obec je také připravena rozvážet individuální posypový materiál. Je nám líto, že z původně nakoupených 50 kusů kontejnerů na posypovou sůl k individuálnímu posypu zbylo pouze 10 a v současné chvíli tudíž nemůžeme zajistit distribuci v celé obci.

Pracovníci údržby prozatím rozmístí nádoby do ulic Roztocká, Přemyšlenská, Pod Hájem a Akátová.

Pokud se domníváte, že je potřeba umístit posypovou nádobu na dalším místě, dejte nám prosím vědět na udrzba@obeczdiby.cz nebo nám zavolejte na tel. +420 774 986 023.

Na základě vašich námětů se pokusíme požadovaný chybějící počet kontejnerů na posypovou sůl zajistit.

Vložený dokument

Příprava na zimu - posypový materiál docx docx 56 kB