Přípravné kurzy k příjímacím zkouškám pro žáky 9. tříd

Rádi bychom poskytli rodičům dětí z 9. tříd, které se chystají na příjímací zkoušky na střední školy, informaci o konání přípravného kurzu na příjímací zkoušky, a to v ZŠ Zdiby.

Základní informace naleznete zde:

NÁPLŇ KURZU: Nácvik ilustračních didaktických Cermat testů – vysvětlení postupu řešení, uchopení úloh, společné řešení testů, nacvičení vzorových úloh a strategie řešení.

DÉLKA KURZU:  9 lekcí, délka lekce 70 min., pondělí: 17:00 -18:10

TERMÍNY LEKCÍ: 28.1., 11.2., 18.2., 4.3., 11.3., 18.3., 25.3., 1.4, 8.4.2019

MÍSTO KONÁNÍ: ZŠ Zdiby, U Školy, třída 1. B – po vstupu do budovy vlevo

PLATBA: 200Kč x počet lekcí (9):  1800 Kč

ZPŮSOB PLATBY: v hotovosti celá částka na první hodině dne 28.1.2019

PŘEDSTAVENÍ LEKTORKY: Pavlína Chalupská - vystudovala Pedagogickou fakultu UK, obor matematika – pedagogika (II. stupeň ZŠ a SŠ). Roku 2005 se začala věnovat pedagogické profesi a učila na středních školách a gymnáziích; vedla maturitní semináře, přípravné kurzy na vysoké školy a od roku 2016 také přípravné kurzy na státní přijímací zkoušky pro žáky 9. tříd. Externě pracuje i jako lektor pro Zkoušky nanečisto (Gymnázium Na Zatlance). P. Chalupská učí na ZŠ Zdiby a je připravena se vašim dětem věnovat a nabídnout své zkušenosti ve formě Přípravných kurzů na státní přijímací zkoušky.

KONTAKT, PŘIHLÁŠENÍ a DOTAZY: pavlina.chalupska@skolazdiby.cz

S SEBOU: psací potřeby, pravítko, kružítko, kalkulačku, sešit/papíry a šanon, dobrou náladu a chuť počítat!!!

Datum a čas: 08.01.2019 01:17
Napsal: starostka