Zdibský zpravodaj 2. upoutávka

Pořizování územního plánu se zase o kousek posunulo, cesta k novém však potrvá ještě několik let.

Z pohodlí domova se také nově můžete podívat na obec trochu jiným pohledem. Co všechno na mapovém portálu GObec najdete, se dozvíte v novém čísle Zdibského zpravodaje.

Která část naší obce si zaslouží úpravu a stane s v blízké době příjemným relaxačním místem? Zavedeme vás tam. Jedná se o náves v Brnkách a park V Remízkách.

Letošní Velikonoce byly tak trochu naruby, ale putování s jarní tematikou a nápaditou výzdobu jsme si stejně užili. Zavzpomínejte s námi.

Vzpomínat bude i pan Luděk Šácha, rodák z Veltěže. Co všechno za téměř devadesát let svého života zažil, vypráví v poutavém rozhovoru v druhém letošním čísle zpravodaje. Již brzy ho najdete ve svých domovních schránkách.

Datum a čas: 04.05.2021 09:17
Napsal: